• Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Pinterest - White Circle

L O O K S   L I K E   I T 'S   G O I N G   T O   S E L L 

March 22, 2020

Praegusel äreval ajal võib töö tegemine pisut häiritud olla. Paljud on end sisse seadnud kodusele töörežiimile ja arvasime, et oleks sobiv aeg jagada näpunäiteid selle kohta, kuidas kodukontor enda jaoks inspireerivaks ja motiveerivaks muuta. Kodus töötamine on paras väljakutse ja vajab tugevat enesedistsipliini, aga järgnevate soovitustega saab kodus töötamise aja enda jaoks mugavamaks ja produktiivsemaks muuta.

Asukoht

Esimene - ja tõenäoliselt kõige olulisem asi, mida kodukontori kujundamisel mõelda tuleks, on see, kus teie kodukontor asuma peaks. Arvestage oma tööstiili ja töö olemusega, samuti inimeste vajadustega, kellega koos elate. Otsi koht, kus on hea loomulik valgus. 

Looge eraldi kontoriruum

Kui teil on vähegi võimalust ja ruumi, leidke kontori jaoks eraldi tuba. Diivanil põlve otsas töötamine pole mitte ainult  ebamugav, vaid seal olles on suur tõenäosus olla vähem produktiivne. Kui teil on võimalus, hankige kirjutuslaud ja kasutage seda ainult tööks....

March 9, 2020

See, et teie kodus on väikesed toad, ei tähenda, et need ei võiks suured tunduda. Toome teile välja lihtsad trikid, mille abil saate muuta mis tahes ruumi visuaalselt suuremaks. Need näpunäited sobivad ideaalselt ka neile, kes soovivad oma kodu müüa või üürile anda.

Puhtus.

Õhuline, puhas ruum tundub alati silmale suurem, kui tolmune ja umbne tuba. Seetõttu pidage silmas põhjalikku puhastustööd, pühkides tolmu ka  tähelepanuta jäänud piirkondadest, näiteks nurkadest, ventilaatoritest ja valgustitelt, mööbli- ja riiulipealsetelt. Igasugused plekid vaipadel, seintel või mustus ja tolm tõmbavad silma avatud ruumist eemale. Avage aknad ja laske sisse värsket õhku! 🌿

Peeglid.

See on vana hea klassikaline trikk, mis töötab väga hästi. Kuna peeglid peegeldavad valgust ja pilte, loovad need illusiooni suuremast ruumist. Esiteks veenduge, et vannitoas oleks suur peegel, sest see on tõenäoliselt maja väikseim ruum. Soovitame paigutada ühe ka magamistuppa, näiteks kummu...

January 20, 2020

Meie oleme Liis ja Emilia ...

Me usume, et iga inimene on väärt ilusat ja hubast kodu, kus tunda end hästi ja turvaliselt - see võiks olla kättesaadav ja taskukohane igaühele.

Eelmise, 2019. aasta jooksul võtsime ette ja viisime lõpule mitmeid projekte - näiteks dekoreerisime hotell Ibise fuajee, seadsime jõulurüüsse restoran Ribe, kujundasime eraklientide kodusid, kui ka teigime kodulavastamist uusarendustesse.

Kogusime palju häid kogemusi ning hulgaliselt disaininippe. 

Nüüd, uue aasta alguses, oleme innukalt valmis uuteks väljakutseteks ja võimalusteks.

Siinkohal toome välja teenused, mida pakume:

-Avalike ruumide dekoreerimine ning sisustamine (restoranid, kohvikud, vaateaknad) ka vastavalt hooajale (jõulud, sõbrapäev jms). 

-Kodu lavastamine

Kliendi soovi korral müüa või korterit/maja üürile anda, aitame meie kinnisvara muuta pilkupüüdvaks, et tulemus oleks võimalikult efektiivne ning kiire. Praktika on näidanud, et kodu lavastamine meelitab ligi palju potentsiaalseid kliente ja tõ...

December 27, 2019

Peatselt on aeg ära saata käesolev aasta ning astuda uute eesmärkide ja unistustega uude tähendusrikka numbriga aastasse 2020 . 

Mida toob see aasta sisustusmaastikule? Tänapäeva kiires elutempos on hea olla kursis kiirelt vahetuvate trendide ja sisustussuundadega - selleks üritame siinkohal välja tuua mõningad järgmise aasta sisekujundusalased uued suunad.

Alustame värvidest. 2020 aasta ei too palju ekstreemsust - aasta peamine moevärvid on tuttavad ja turvalised sinine ja sellele vastanduv valge. Sügavsinine ja valge mõjuvad väärikalt. Kui kohe poodi tõtata ja koduseinad siniseks värvida on sinu jaoks keeruline, siis võid mängida aksessuaaridega nagu kardinad või diivanipadjad, mõned seinapildid või vaasid. Mänguliset mõjuvad sinepikollased, mündirohelised ja ookerivärvilised detailid. Pastelsete toonide austaja võiks otsustada puudrise roosa ja sellega suurepäraselt haakuva sooja suitsuse halli kasuks.

Taaskasutus ja innovatiivsus on populaarsed teema...

February 6, 2019

1. Köögi renoveerimine
On küll inimesi, kes köögis aja veetmist ei naudi, aga isegi nemad sulavad, kui köök on up-to-date, tundub uus ja puhas. 

2. Valgustus
Kui Sul on lihtsa ja praktilise plafoonvalgusti asemel hoopis mõni huvitav lühter, kohtvalgustid ja meeleoluvalgustid, siis oled Sa juba võitja! 

3. Kapiruum
Moodsale inimesele üldiselt meeldib, kui tema asjad on silma alt ära pandud - siin tuleb appi kapiruum. Suure magamistoa asemel võid mõelda hoopis walk-in garderoobi loomisele. 

4. Täispuitparkett
Ma ei kahtle isegi, et Sa korraks mõtlesid, et laminaat on parem müügiargument kui täispuitparkett. Aga kas mõtlesid ka selle peale, et selle parketi värv võib suurt rolli mängida? Just! 10 aastat tagasi väga populaarne olnud kollaka/oranžiga viimistlusega parkett mõjubki täpselt nii - 10 aasta vanusena. Põranda üle lakkimine või vahetamine aitab Su kodu tuua aatasse 2019. 

5. Vannituba
Korista see lihtsalt ära. Ja ära vuugivahesid unusta. Ja katlakivi. 

6. Sisseehitatud mööbel
Siinkohal...

Please reload

Kõik uus

ja rohkem veel 

OTSE SINU POSTKASTI!
LIIS REISNER

Reisner Element OÜ asutaja

 

Kirg sisekujunduse ja stilistika vastu on mind saatnud juba lapsepõlvest saadik. Peale paar aastat tagasi oma enda esimese kodu ostmist hakkasin tundma suuremat huvi ka kinnisvara vastu. Olles varasemalt tegelenud nii pulma- kui restoraniäris finants- ja turundus- ja visuaalse poolega ja tuntud büroos kinnisvaraga, olen jõudnud Eestis üsna uudse - kuid mujal maailmas laialdaselt levinud - kodu lavastamiseni. 

VIIMASED POSTITUSED

January 20, 2020

Please reload

@reisnerelement

  • Instagram - Black Circle

+372 578 262 87

  • Facebook - Black Circle