• Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Pinterest - White Circle

L O O K S   L I K E   I T 'S   G O I N G   T O   S E L L 

May 29, 2020

Maja või suvila müümisel on oluline juba esmamulje, mis tekib maja ette saabudes. Tutvustame Teile lihtsaid kasulikke viise, kuidas oma maja või suvilat väljast värskendada ja säravaks muuta!

1/ Puhtus puhtus puhtus!

Tundub ehk veider oma maja väljast pesema hakata, kuid survepesur vōib seintega imesid teha. Pärast suurpuhastust näeb võid Teie kodu välja näha kui uus ja värskelt värvitud. 

2/ Aia korrastus

Põõsaste ja puude korrastamine, umbrohu välja tõmbamine ja taimede istutamine viivad teie aia väljanägemise järgmisele tasemele! See on suhteliselt odav, kuid raske töö, nii et olge valmis higistama!

3/ Pühkige tolmust aiatööriistad!

Taimed ja lilled lisavad kontrasti, tekstuuri  ja saadavad potensiaalsetele ostjatele ilusa illusiooni oma uuest unistuste aiast. Taimed võivad esile tõsta ja rõhutada ka välimisi jooni, näiteks kõnniteed või istumisnurka, ning kujundada visuaalseid punkte, nagu aknad, verandad ja sissepääsud. Raamige oma maja esiosa viljapuude ja asaleapõõsastega, sest n...

April 15, 2020

Kohvilaud on palju enamat kui lihtsalt laud, kuhu oma armas kohvikruus panna. Nõus? Minu jaoks on see väike saar elutoas, kus väljendada oma stiili ja hetkemeeleolu, saada inspiratsiooni, lõõgastuda või unistada.

Diivani-, kohvilaua dekoreerimine on kui omaette kunst. On oluline, et laud näeks välja hea, sest ta asub üldiselt toa kõige kesksemas kohas, kuid samal ajal on tähtis, et ta oleks ka otstarbekas ja funktsionaalne.

Õige kohvilaua valimine

Esimese asjana tuleb leida endale õige ja sobiv kohvilaud. See võib mõnikord osutuda väljakutsuvaks, ehkki see ei pea nii olema! Minu nōuanne oleks valida laud, mis kajastaks ülejäänud kodu interjööri ning selle põhjal edasi tegutseda. Näiteks IKEA, Zara Home ja Aatrium pakuvad laias valikus ja erinevad hinnaklassis inspireerivat mööblit.

Samuti soovitan investeerida millegisse ajatusse, kuna saate kohvilaua üldist meeleolu värskendada trendikate ja šikkide dekoratsioonidega. Nii ei pea te oma kohvilauda iga aasta tagant koos muutu...

March 22, 2020

Praegusel äreval ajal võib töö tegemine pisut häiritud olla. Paljud on end sisse seadnud kodusele töörežiimile ja arvasime, et oleks sobiv aeg jagada näpunäiteid selle kohta, kuidas kodukontor enda jaoks inspireerivaks ja motiveerivaks muuta. Kodus töötamine on paras väljakutse ja vajab tugevat enesedistsipliini, aga järgnevate soovitustega saab kodus töötamise aja enda jaoks mugavamaks ja produktiivsemaks muuta.

Asukoht

Esimene - ja tõenäoliselt kõige olulisem asi, mida kodukontori kujundamisel mõelda tuleks, on see, kus teie kodukontor asuma peaks. Arvestage oma tööstiili ja töö olemusega, samuti inimeste vajadustega, kellega koos elate. Otsi koht, kus on hea loomulik valgus. 

Looge eraldi kontoriruum

Kui teil on vähegi võimalust ja ruumi, leidke kontori jaoks eraldi tuba. Diivanil põlve otsas töötamine pole mitte ainult  ebamugav, vaid seal olles on suur tõenäosus olla vähem produktiivne. Kui teil on võimalus, hankige kirjutuslaud ja kasutage seda ainult tööks....

March 9, 2020

See, et teie kodus on väikesed toad, ei tähenda, et need ei võiks suured tunduda. Toome teile välja lihtsad trikid, mille abil saate muuta mis tahes ruumi visuaalselt suuremaks. Need näpunäited sobivad ideaalselt ka neile, kes soovivad oma kodu müüa või üürile anda.

Puhtus.

Õhuline, puhas ruum tundub alati silmale suurem, kui tolmune ja umbne tuba. Seetõttu pidage silmas põhjalikku puhastustööd, pühkides tolmu ka  tähelepanuta jäänud piirkondadest, näiteks nurkadest, ventilaatoritest ja valgustitelt, mööbli- ja riiulipealsetelt. Igasugused plekid vaipadel, seintel või mustus ja tolm tõmbavad silma avatud ruumist eemale. Avage aknad ja laske sisse värsket õhku! 🌿

Peeglid.

See on vana hea klassikaline trikk, mis töötab väga hästi. Kuna peeglid peegeldavad valgust ja pilte, loovad need illusiooni suuremast ruumist. Esiteks veenduge, et vannitoas oleks suur peegel, sest see on tõenäoliselt maja väikseim ruum. Soovitame paigutada ühe ka magamistuppa, näiteks kummu...

January 20, 2020

Meie oleme Liis ja Emilia ...

Me usume, et iga inimene on väärt ilusat ja hubast kodu, kus tunda end hästi ja turvaliselt - see võiks olla kättesaadav ja taskukohane igaühele.

Eelmise, 2019. aasta jooksul võtsime ette ja viisime lõpule mitmeid projekte - näiteks dekoreerisime hotell Ibise fuajee, seadsime jõulurüüsse restoran Ribe, kujundasime eraklientide kodusid, kui ka teigime kodulavastamist uusarendustesse.

Kogusime palju häid kogemusi ning hulgaliselt disaininippe. 

Nüüd, uue aasta alguses, oleme innukalt valmis uuteks väljakutseteks ja võimalusteks.

Siinkohal toome välja teenused, mida pakume:

-Avalike ruumide dekoreerimine ning sisustamine (restoranid, kohvikud, vaateaknad) ka vastavalt hooajale (jõulud, sõbrapäev jms). 

-Kodu lavastamine

Kliendi soovi korral müüa või korterit/maja üürile anda, aitame meie kinnisvara muuta pilkupüüdvaks, et tulemus oleks võimalikult efektiivne ning kiire. Praktika on näidanud, et kodu lavastamine meelitab ligi palju potentsiaalseid kliente ja tõ...

Please reload

Kõik uus

ja rohkem veel 

OTSE SINU POSTKASTI!
LIIS REISNER

Reisner Element OÜ asutaja

 

Kirg sisekujunduse ja stilistika vastu on mind saatnud juba lapsepõlvest saadik. Peale paar aastat tagasi oma enda esimese kodu ostmist hakkasin tundma suuremat huvi ka kinnisvara vastu. Olles varasemalt tegelenud nii pulma- kui restoraniäris finants- ja turundus- ja visuaalse poolega ja tuntud büroos kinnisvaraga, olen jõudnud Eestis üsna uudse - kuid mujal maailmas laialdaselt levinud - kodu lavastamiseni. 

VIIMASED POSTITUSED

January 20, 2020

Please reload

@reisnerelement

  • Instagram - Black Circle

+372 578 262 87

  • Facebook - Black Circle