• Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Pinterest - White Circle

L O O K S   L I K E   I T 'S   G O I N G   T O   S E L L 

February 6, 2019

1. Köögi renoveerimine
On küll inimesi, kes köögis aja veetmist ei naudi, aga isegi nemad sulavad, kui köök on up-to-date, tundub uus ja puhas. 

2. Valgustus
Kui Sul on lihtsa ja praktilise plafoonvalgusti asemel hoopis mõni huvitav lühter, kohtvalgustid ja meeleoluvalgustid, siis oled Sa juba võitja! 

3. Kapiruum
Moodsale inimesele üldiselt meeldib, kui tema asjad on silma alt ära pandud - siin tuleb appi kapiruum. Suure magamistoa asemel võid mõelda hoopis walk-in garderoobi loomisele. 

4. Täispuitparkett
Ma ei kahtle isegi, et Sa korraks mõtlesid, et laminaat on parem müügiargument kui täispuitparkett. Aga kas mõtlesid ka selle peale, et selle parketi värv võib suurt rolli mängida? Just! 10 aastat tagasi väga populaarne olnud kollaka/oranžiga viimistlusega parkett mõjubki täpselt nii - 10 aasta vanusena. Põranda üle lakkimine või vahetamine aitab Su kodu tuua aatasse 2019. 

5. Vannituba
Korista see lihtsalt ära. Ja ära vuugivahesid unusta. Ja katlakivi. 

6. Sisseehitatud mööbel
Siinkohal...

January 31, 2019

Nagu ka igas teises eluvaldkonnas, eriti esteetilist ilu puudutavad, on ka sisekujunduses trendid pidevas muutumises. Loomulikult alustatakse aastat horoskoobilaadsete ennustustega selle kohta, mis võiks tuleval aastal eriti trendikas olla .. ja millised trendid oma aja juba ära on elanud. 

Olles tutvunud erinevate rahvusvaheliste väljaannete trendihoiatustega toon ma teieni valiku enda lemmikuid, mille suurteks hittideks saamise vastu ei oleks mul absoluutselt midagi.

Naiselikud toonid

Boho vibe with a twist

Bold black bathrooms

Julged seinad

Avatud riiulid köögis

Puit + puit kombinatsioonid

Jewel toned accents

Luksuslikud voodipeatsid 

Art deco 

Kuurort sinu tagaaias

Milline on Sinu lemmik? 

December 11, 2018

Olen kokku puutunud paljude müüjatega, kellel on suhtumine "las uus omanik teeb korda". Kahjuks võib selline suhtumine väga tugevalt mõjutada müügitulemust. Siin on 5 asja, mille peale ostjad kiirelt otsuse teevad, et tegu ei ole nende koduga. Sul on odavam veidi aega ja raha panustada ning kodu saab edukamalt müüdud! 

1. Mõrad, plekid ja veekahjustused laes ja seintel. Isegi kui need jäljed tekitanud probleem on likvideeritud, siis ostja kuklas süttib automaatselt punane tuluke põlema. Pahtel ja värv on siinkohal su parimad sõbrad. (Oleneb kahjustuse ulatusest!) 

2. Loomalõhnad. Selle punkti juures olen ma korduvalt peatunud - sa ise enam enda kodus tõenäoliselt loomalõhna ei tunne, aga kindlasti tunnevad seda inimesed, kes esimest korda koduga tutvuma tulevad. 

3. Hallitus. Mitte ainult pole see eemaletõukav - see võib olla ka ohtlik. Ka sulle! Selle probleemiga tasub kohe tegelema hakata. Hallitavate kodude peale tormi ei joosta. 

4. Välisuks ja link. Tundub nagu asi, mis kohe ei p...

September 13, 2018

Uue kodu võtmete kätte saamine ei tekita tihtipeale veel kodutunnet. Eriti kui samas kodus on juba keegi elanud, siis Sa ei taha ju tunda, et elad kellegi teise kodus. Siin on lihtsad viisid, kuidas teha kodu lihtsalt enda omaks ja tekitada kodutunne. 

Värv - nii lihtne, nii odav, nii kiire. Anna seintele uue värske ilme, mis on täpselt Sinu nägu. Olgu selleks siis maalähedased või julged säravad toonid - mis iganes stiilis kodust Sa unistad, värvid on lihtne viis sellele kiiresti lähemale jõuda. Proovi ka aktsentseinas mõnda trendikat tapeeti. 

Sinu lemmikasjad - kunst, väärtuslikud mööblitükid, edasi pärandatud perekonna aarded, mõnusad sussid - kõik need teevad majast kodu. 

Tee oma voodi korda! - Ilusad ja kvaliteetsed voodilinad teevad voodist tõelise pelgupaiga. Isegi kui Su ülejäänud magamistuba on kaste täis, siis värskete linade vahele pugemine tekitab ikkagi mõnusa tunde. 

Viis meelt - lisa oma pere pilte, lemmikraamatuid, pane mängima muusika, süüta mõned oma lemmiklõhnaga küüla...

August 24, 2018

Minu jaoks on magamistuba üks olulisemaid ruume kodus, kui mitte kõige olulisem. Ilus, puhas, rahulik ümbrus aitab ka paremini puhata. 

Magamistoa sisustamine jääb meil kodus ilmselt tegelikult kõige viimaseks asjaks, mis aga ei tähenda, et ma ei võiks juba kõike ära planeerida (ja lõpuks hoopis teistmoodi teha). 

Siin on paar pilti, mis kogu magamistuba inspireerisid: 

 Olulised punktid mööbli osas olid: 

1. Madal väga lihtne voodi, mis ei oleks täiesti vastu maad 

2. Voodiga ühenduses olevad öökapid, millel oleks sahtel

3. Voodipeats paneelidest kuni laeni 

4. Paneeli kõrval maast laeni peeglid 

Vastavalt nendele kriteeriumitele panin meie voodi ka paberile, mille järgi on seda hiljem lihtne ellu viia. 

 Nüüd aga veidi lähemalt detailide juurde. Kuna paneelid ja peeglid on piisavalt pilkupüüdvad, siis teised seinad jätame neutraalseks, nagu ka ülejäänud korteris. Põrandad on naturaalsest tammepuidust. 

Kardinad ulatuvad maast laeni, seinast seinani ja selleks kasutasime kahe reaga la...

Please reload

Kõik uus

ja rohkem veel 

OTSE SINU POSTKASTI!
LIIS REISNER

Reisner Element OÜ asutaja

 

Kirg sisekujunduse ja stilistika vastu on mind saatnud juba lapsepõlvest saadik. Peale paar aastat tagasi oma enda esimese kodu ostmist hakkasin tundma suuremat huvi ka kinnisvara vastu. Olles varasemalt tegelenud nii pulma- kui restoraniäris finants- ja turundus- ja visuaalse poolega ja tuntud büroos kinnisvaraga, olen jõudnud Eestis üsna uudse - kuid mujal maailmas laialdaselt levinud - kodu lavastamiseni. 

VIIMASED POSTITUSED
Please reload

@reisnerelement

  • Instagram - Black Circle

+372 578 262 87

  • Facebook - Black Circle